dr n. med. Szymon Kaczor

Specjalista Neurochirurg

+48 606 727 454

aleje@fizjokoncept.pl

Dr Szymon Kaczor jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Uniwersytety Medycznego w Warszawie. Równolegle ze studiami dziennymi na wydziale lekarskim kształcił się dziennie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Marketing i Zarządzanie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Po zakończonych studiach lekarskich zdał w 2007 roku z bardzo dobrym wynikiem Państwowy Egzamin Lekarski w Polsce i nostryfikował swoje uprawnienia na terenie Bundesrepublik Deutschland, gdzie zdał Aerztliche Staatsexamen. W Klinice Neurochirurgii Friedrich-Schiller Universitaet Jenie, Thueringen, Deutschland została przyznana mu rezydentura w dziedzinie Neurochirurgii, pod kierownictwem Prof. Dr. med. Rolf Kalff, którą zakończył przyznaniem uprawnień neurochirurga w 2014 z wynikiem bardzo dobrym. Równolegle ukończył elitarny czteroletni kurs EANS – The European Association of Neurosurgical Societies zdając z bardzo dobrym wynikiem European Exam in Neurosurgery. W międzyczasie zdobył uprawnienia USMLE Step 1 i 2 w USA.

W trakcie swojego kształcenia neurochirurgicznego uczestniczył w kilkudziesięciu stażach, kursach i szkoleniach w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Izraelu, USA i UK. Posiada uprawnienia do wykonywania śródoperacyjnych badań neuromonitoringu elektrofizjologicznego.

Od października 2019 sprawuje funkcję Kierownika Oddziału Neurochirurgii 1 Szpitala Wojskowego w Lublinie – Filia w Ełku. Wykonał ponad 2000 zabiegów jako pierwszy operator. W chwili obecnej, pracując w prężnym zespole neurochirurgiczno-neurologiczno-anestezjologicznym specjalizują się leczeniu operacyjnym przede wszystkim:

N

tętniaków naczyń mózgowych

N

oponiaków, nerwiaków i glejaków mózgu

N

rozległych guzów podstawy czaszki

N

guzów przysadki

N

operacyjnym leczeniu guzów mózgu ze śródoperacyjnym wybudzeniem pacjenta oraz neuromonitoringiem śródoperacyjnym

N

nowotworów kręgosłupa, rdzenia kręgowego oraz nerwów obwodowych

N

leczenie endoskopowe schorzeń kręgosłupa

N

ciężkie wady i zaburzenia osi kręgosłupa: skoliozy

N

choroby nerwów obwodowych oraz splotów nerwowych

N

nerwobóle, w tym neuralgie,

N

głęboka stymulacja mózgu

Nasi specjaliści
to wykwalifikowana kadra

Call Now Button